خوش آمدید

مدرسه بین‌المللی خداباوری شریف: شرق و غرب، رویدادی الهیاتی_فلسفی است که در سال‌های 1400، 1401 و 1402 برگزار می‌شود. سه مقوله «خدا»، «انسان» و «طبیعت» به عنوان محور این مدارس در سه سال متوالی است. اولین دوره  با محوریت «خدا» و با مضامین: خداوند؛ مفاهیم ، اثبات‌ها ، صفات و افعال، برگزار می‌شود. این مدرسه، میزبان جمعی از بهترین اساتید ایرانی و بین‌المللی در حوزه فلسفه دین و الهیات است. مدرسه نخست به شکل مجازی در دو هفته، و با حضور 14 استاد از تاریخ 1 تا 11 شهریور 1400، میزبان علاقه‌مندان است. به همه دانشجویان و دانش‌پژوهان در سراسر دنیا برای پیوستن به این رویداد، خوش آمد می‌گوییم.

ثبت نام زودهنگام

14 اردیبهشت - 10 خرداد 1400

ثبت نام دانشجویی (230/000 تومان)

25-5 مرداد 1400

ثبت نام عادی (280/000 تومان)

25-5 مرداد 1400

زمان رویداد

11-1 شهریور 1400

برای ثبت نام در مدرسه به نکات زیر دقت فرمایید:

شماره تلفنی را درج فرمایید که امکان تماس در مواقع ضروری و اطلاع رسانی‌های مربوط به رویداد، وجود داشته باشد.

لینک ورود به جلسه، پس از تأیید فرایند ثبت نام توسط مدیر رویداد، به ایمیل شما ارسال خواهد شد لذا در درج ایمیل دقت فرمایید.

در درج نام انگلیسی دقت بفرمایید زیرا این نام در گواهینامه شما ثبت می شود. در صورتی که پس از فرایند ثبت نام متوجه شدید که نام خود را به اشتباه قید کرده‌اید، به شماره تلفن ۰۹۳۶۱۰۸۴۵۷۱ در واتس اپ، پیام ارسال نموده و نام صحیح را اطلاع رسانی فرمایید.

همه افراد ثبت نامی مشمول دریافت گواهینامه  دانشگاه صنعتی شریف خواهند بود.

فیلم جلسات (40 ساعت)، پس از برگزاری رویداد، با زیرنویس فارسی در اختیار شرکت کنندگان گرامی قرار خواهد گرفت.

در صورت بروز هرگونه مشکل به شماره ۰۹۳۶۱۰۸۴۵۷۱ در واتس اپ پیام ارسال فرمایید.

ضمن تشکر صمیمانه از استقبال مخاطبان گرامی جهت شرکت در مدرسه بین المللی خداباوری شریف, به اطلاع میرساند مهلت ثبت نام به پایان رسید.